Galeria Bronowice

GALERIA BRONOWICE: MIEJSCE NA TWÓJ CZAS

Galeria Bronowice usytuowana jest w północnej części Krakowa, gdzie krzyżują się istotne szlaki komunikacyjne regionu. Ma wygodne połączenie z centrum miasta, portem lotniczym Balice, autostradą A4 w kierunku Śląska czy Zakopanego oraz okolicznymi miejscowościami. Na przyjeżdżających czeka bezpłatny parking na 2 400 samochodów, tuż przy wejściach zostały wydzielone szerokie miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. Również niezmotoryzowani klienci mają możliwość komfortowego dojazdu do Galerii liniami miejskimi oraz własnym autobusem Galerii. Na rowerzystów czekają monitorowane parkingi rowerowe.

Galeria, ze względu na swą ofertę i doskonałą lokalizację, stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części Krakowa, stwarzając nową, atrakcyjną i kompleksową propozycję dla klientów. Na powierzchni ok. 60 tys. m2 GLA, znajdują się sklepy znanych i lubianych marek, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, Media Markt, a także salony niedostępne w innych galeriach oraz punkty usługowe – Poczta, pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii czy dwa bezpłatne punkty Co-Working. Galeria to także szeroka oferta restauracyjna oraz szereg ułatwień dla rodziców i atrakcji dla dzieci.

Galeria Bronowice, w myśl hasła: MIEJSCE NA TWÓJ CZAS, proponuje swoim Klientom nie tylko zakupy. Różnorodne udogodnienia, propozycja kulturalna, rozrywkowa czy sportowa tworzą jedyne w swoim rodzaju miejsce spotkań. Galeria Bronowice to miejsce tworzone przez ludzi i dla ludzi, gdzie miło mogą spędzić czas różne grupy społeczne, czerpiąc z szerokiego wachlarza propozycji – handlowych i pozahandlowych. Zapraszamy do Akademii w Bronowicach, działającej pod opieką Akademii Sztuk Pięknych, kina Mikro czy Czytelni. Miłośnicy rozrywki przerwę między zakupami mogą wykorzystać na odpoczynek w Strefie Relaksu czy rozgrywkach w strefie Video Games. Na najmłodszych czeka zabawa w Kreatywnej Planecie, iFoot Kids - interaktywny plac zabaw naprzeciw Auchan, gdzie dzieci mają do wyboru ponad 30 różnorodnych animacji o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym czy Kinder Planeta, gdzie (odpłatnie) pod opieką profesjonalnych animatorów maluchy mogą do woli korzystać z wielu atrakcji, m.in. bawić się w basenach z kolorowymi piłeczkami, domkach szaleć na zjeżdżalniach. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, a dla tych, którzy wolą bardziej aktywne rozrywki – Strefa Gier Kreatywnych, skate park i boisko do gry w koszykówkę. Mamy nadzieję, że podejmowane przez nas działania, wychodzące poza komercyjne cele, będą również dla Państwa ciekawym elementem towarzyszącym zakupom w naszej galerii.

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.